Залишити відгук
Дякуємо! Ваш відгук буде доступний незабаром
Одним словом - МОЛОДЦІ!!! Що не візьму все смачне, я думаю, тому що натуральне. Доки не спробуєш, не зрозумієш. Ціни адекватні, добре, що є добросовісні виробники.
Тут найсмачніша Дрогобицька ковбаса у Тернополі!! Дуже раджу спробувати, нічого зайвого, якісне м’ясо, спеції та тонкий аромат натурального копчення. Ціна адекватна, я тепер постійний клієнт.
Сьогодні вдень зайшов у ваш магазин, так як те що мені було потрібно закінчилося , я попросив підібрати ковбасу варену без сала для моєї дружини , яка категорично його не їсть. Продавчиня порекомендувала “Елітну” - і не прогадала, нам дуже сподобалось.
Сальтисон домашній - дійсно як домашній, якість відмінна, часто беру його для батьків та й інші ковбаси на рівні. Якщо гості, то на нарізку тільки ваші ковбаси беремо.
Беремо продукцію під реалізацію вже не перший рік, дуже вдячні за співпрацю! Чудові партнери, з термінами завжди все чітко, якість чудова, наші покупці задоволені на 100%
Були на днях в магазині і були приємно вражені асортиментом, та обслуговуванням. Взяли балик печений, тому що шукали щось більш натуральне. Дуже сподобалось, натуральний смак, короткий термін придатності, що радує.
Дуже вдячні продавцю Олені за детальну консультацію та відмінне обслуговування!!! Дуже приємно зайти в магазин і отримати не тільки смачний продукт а й гарний настрій. Відносно продукції, то ми часто беремо сосиски для дітей та варену ковбасу, дуже смачно. Так тримати!
Чудовий магазин, свіжі та смачні ковбаси, і найприємніше, доступні ціни. Рекомендую! За смачною ковбаскою тільки сюди!
Вперше спробувала Дрогобицьку ковбасу цього виробника і тепер вона постійно на нашому столі! Ковбаса завжди свіжа , що важливо для моєї родини. Ціни відповідають якості і обслуговування в магазині гарне. Раджу всім!
Дуже рекомендую. Не перший раз купую в Рибака. Сосиски смачні свіжі, а печена курка то взагалі палочка-виручалочка коли не встигаю приготувати вечерю. Супер!