Партнерство

Ми запрошуємо вас стати дистриб'ютором торгової марки "Рибак"Тернопільські ковбаси

  • Наша компанія забезпечує безкоштовну доставку продукції клієнтам за допомогою транспорту, оснащеного спеціалізованим холодильним обладнанням. Це дозволяє зберегти всі якісні характеристики виробів протягом транспортування.

Ми готові розглянути будь-які пропозиції, спрямовані на поліпшення або розширення асортименту наших магазинів.

  • Відкритість до співпраці та нових можливостей - це основний принцип, на якому ґрунтується наша компанія. Ми завжди відкриті до нових ідей, пропозицій та партнерських взаємовідносин з різними компаніями.

 

  • Чи ви маленька стартап-компанія, чи велика корпорація - ми готові розглянути будь-які пропозиції щодо співпраці. Наша мета - створення вигідних та взаємовигідних партнерств, які допоможуть збільшити наші можливості та досягти нових вершин у бізнесі.

  • Ми віримо в силу колективної праці та обміну досвідом, тому активно шукаємо можливості для співпраці з компаніями, які ділять наші цінності та цікавляться спільними проектами.

 

  • Не соромтеся звертатися до нас з вашими ідеями та пропозиціями. Ми готові відкрити нові горизонти разом з вами!

 

Залишайте свої контактні дані та коротку інформацію про вашу компанію чи магазин , і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для подальшої співпраці.

Напишіть нам
Якщо ви маєте пропозицію або вам потрібно більше інформації, залиште свої контакти і ми зв’яжемось з вами.